Co nowego w świecie natuu™?

Posted on

Ziołowe kosmetyki są coraz bardziej popularne i coraz bardziej pożądane przez klientów. Przekonać się o tym można na przykład uczestnicząc w takich imprezach jak targi Ekocuda, na których prezentowane są kosmetyki naturalne i kosmetyki ziołowe. Wśród tych produktów wyróżniają się polskie kosmetyki ziołowe i polskie kosmetyki naturalne. Jest to związane zarówno z bogatą tradycją stosowania ziół w naszym kraju jak i z coraz większą świadomością naszych konsumentów, którzy stawiają na kosmetyki naturalne bez chemii. Najbardziej popularne rodzaje kosmetyków takie jak: kosmetyki do twarzy, kosmetyki anti age, kosmetyki liftingujące można znaleźć w wielu liniach naturalnych lub ziołowych. Polskie kosmetyki naturalne pojawiają się także coraz częściej na drogeryjnych półkach z kremami przeznaczonymi dla osób w różnym wieku, gdzie możemy znaleźć kosmetyki anti-aging takie jak naturalny krem do twarzy 30+, naturalny krem do twarzy 40+ czy naturalny krem do twarzy 50+.

Marka natuu™ ciągle się rozwija – powstają kolejne projekty, w których głównym założeniem są zioła w kosmetykach.

Polskie kosmetyki ziołowe natuu™ pojawiły się na rynku najpierw jako kosmetyki do twarzy – krem do twarzy na dzień z ekstraktem z szałwii, serum na noc z ekstraktem z szałwii i płyn micelarny naturalny z ekstraktem z szałwii. Krem i serum z ekstraktem z szałwii to naturalny krem do twarzy 30+. Płyn micelarny naturalny zapewnia delikatne i skuteczne oczyszczanie i nawilżanie skóry, a cała seria jako naturalne kosmetyki odmładzające działa przeciwzmarszczkowo, poprawia sprężystość skóry i jej koloryt. Osoby, które już używają naszych kosmetyków z szałwią bardzo je chwalą zwracając uwagę nie tylko na ich skuteczność i skład, ale także na piękny zapach, który wyróżnia zwłaszcza płyn micelarny naturalny.

Kosmetyki liftingujące to druga linia marki natuu™, która pojawi się już wkrótce. Linia ta obejmuje dwa naturalne kosmetyki do twarzy – krem liftingująco-odżywczy i krem liftingująco-nawilżający oraz balsam liftingująco nawilżający do ciała. Kremy te można zakwalifikować jako naturalny krem do twarzy 40+ lub naturalny krem do twarzy 50+. Balsam liftingująco-nawilżający uzupełnia tę linię natuu™, ponieważ naszym zadaniem kosmetyki anti age to nie tylko krem do twarzy.

Dwie pierwsze linie marki natuu™ to naturalne kosmetyki odmładzające (kosmetyki anti-aging), kosmetyki liftingujące i w większości ziołowe kosmetyki do twarzy, ale już pracujemy nad kolejnymi projektami dla osób młodych oraz nad innymi produktami, które wykorzystywać będą zioła w kosmetykach. W najbliższych miesiącach w naszej ofercie pojawią się ziołowe kosmetyki do twarzy ze skłonnością do trądziku, a także tonik do twarzy naturalny i delikatna pianka do mycia twarzy. W naszych najbliższych planach jest też linia kosmetyków przeznaczonych dla osób każdym wieku,  w której wykorzystamy zioła w kosmetykach w celu zapewnienia doskonałego nawilżenia skóry. Linia ta będzie zawierała naturalne kosmetyki do twarzy i tonik do twarzy naturalny. Kosmetyki liftingujące uzupełnimy o specjalną linię produktów pod oczy – będą to naturalne kosmetyki odmładzające – kosmetyki anti age zawierające nie tylko ekstrakt z acmelli, ale także dodatkowe zioła wspierające działanie acmelli. Wszystkie nasze przyszłe projekty to polskie kosmetyki ziołowe, kosmetyki naturalne bez chemii.

Kosmetyki są istotną częścią naszych codziennych zakupów dlatego ważne jest by były dobrej jakości. Polskie kosmetyki ziołowe i polskie kosmetyki naturalne oferowane przez markę natuu™ są dobrym wyborem ze względu na skład korzystny dla skóry, ale też ze względu na wspieranie polskich producentów oraz ze względu na to, że są to kosmetyki naturalne bez chemii. Zachęcamy do śledzenia kolejnych nowości w naszej ofercie, która wkrótce obejmie nie tylko ziołowe kosmetyki do twarzy, ale także naturalne kosmetyki do ciała i włosów.

Kosmetyki naturalne bez chemii takie jak naturalne kosmetyki odmładzające, naturalne kosmetyki do twarzy,  ziołowe kosmetyki do twarzy, krem do twarzy, balsam, tonik do twarzy naturalny czy płyn micelarny naturalny to świetny pomysł na świąteczny prezent lub na upominek bez okazji dal kogoś, o kogo chcemy zadbać w sposób szczególny. Dlatego przy najbliższej okazji sięgnij po polskie kosmetyki naturalne i polskie kosmetyki ziołowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *