Świat Natuu

Natuu to jest nasza forma rozumienia świata pełnego prostoty, zwyczajności, harmonii i naturalności. Ten świat znajdziesz tu na Podlasiu, gdzie powstało Natuu. Historie spotkań ludzi z przyrodą dały życie Natuu, ale też ukształtowały nasze wartości.

W prostocie i harmonii tkwi ogromna siła. Podobnie jak w ziołach. Ta niezwykła moc roślin potrafi niekiedy zdziałać cuda, zmieniając nas zarówno od środka jak i od zewnątrz; zmieniając naszą psychikę jak i wygląd.

We wspomnieniach dr. Mirosława Angielczyka, z którym wspólnie tworzymy Natuu, pojawia się historia z dzieciństwa. Gdy się oparzył, jego babcia przyłożyła mu pewną roślinę. Nie miała pojęcia jakie substancje aktywne są w niej zawarte. Wiedziała jednak, że to zadziała, i już, tak po prostu! A skąd to wiedziała? Z życia, z doświadczenia, z wieków tradycji przekazywania z pokolenia na pokolenie sprawdzonych ziołowych receptur znanych na Podlasiu.

Dziś, głównie za sprawą przeogromnej wiedzy m.in. wspomnianego dr. Mirosława Angielczyka i innych członków zespołu Natuu, wiemy o roślinach znacznie więcej. Dzięki nauce, badaniom i doświadczeniu znamy ich naturalne, korzystne dla człowieka właściwości. Tę wiedzę przekazujemy także Tobie! Dziel się nią z innymi!

Wejdź do Świata Natuu i pomagaj razem z nami zmieniać życie kobiet!

Nie znamy się na fizyce kwantowej czy skomplikowanych równaniach matematycznych. Chyba nawet nie chcemy. Znamy się natomiast na ziołach oraz wykorzystaniu ich w kosmetykach. Wiemy też co to jest pasja i zaangażowanie – bez nich nie byłoby Świata Natuu, przez co także naszej autentyczności, prawdziwości, po prostu naturalności!

Poczucie bezpieczeństwa ma ogromną wartość i jest jednym z najważniejszych źródeł szczęścia. Dzięki sile ziół i naszej wiedzy to bezpieczeństwo i zdrowie dajemy dziś też Tobie! Niech moc ziół doda Ci prozdrowotnej energii! Zadbaj o siebie i szczere relacje z otoczeniem!

Wejdź do Świata Natuu – oazy naturalnego piękna i bezpiecznej przystani spokoju!
Zobacz 10 praw Świata Natuu